ТОВ «Енергорішення»

Відгук Київенерго

Київенерго

Між КП Кіевтеплоенерго і ТОВ НВП «Енергорішення» був укладений Договір від 26.06. 2019 №1461 / 31-19 на виконання проектно-пошукових робіт. Роботи проводилися c 01.08.2019 по 20.12.2019 Виконання проектно-вишукувальних робіт та проходження експертиз по об’єкту: Реконструкція електричної частини СТ-1 (код ДК 021 до: 2015 – ДК 021 до: 2015: 45312000-7 Установка систем аварійної сигналізації та антен).

Проектно-кошторисна документація виконана відповідно до Завданням на проектування якісно, у встановлені терміни і з додержанням вимог державних будівельних норм, правил та інших чинних нормативних документів.

Національний Банк України

НБУ

У 2019 компанією ТОВ НВП «Енергорішення» були надані послуги з ремонту трансформаторів типу ТРДН-25000 / 110-79У1 Т-1, Т-2 на ПС «Алмаз» згідно з умовами Договору №19-81-301 від 20.09.2019 р «послуги з ремонту трансформаторів Т-1, Т-2 на ПС« Алмаз »(далі – послуги) в обсягах і відповідно до Технічного завдання по ремонту трансформаторів Т-1, Т-2 на ПС« Алмаз ». Дата початку і кінець виконаних робіт з 25.09.2019 по 18.12.2019.

За час співпраці ТОВ НВП «Енергорішення» зарекомендувало себе як надійний і добросовісний партнер.

Фахівці ТОВ НВП «Енергорішення» при виконанні робіт по ремонту трансформаторів Т-1, Т-2 на ПС «Алмаз» проявили високий професіоналізм як інженерно-технічного персоналу, так і кваліфікованих робітничих кадрів.

Відгук Укренерго

Укренерго

У 2016 році компанією ТОВ НВП Енергорішення були виполненистроітельно-монтажні та пусконалагоджувальні праці з постачанням імпортного обладнання, згідно з Угодою «Заміна повітряних вимикачів типу BB-3308-2000-31,5 приєднань 3B-330, 4B-330 на елегазові вимикачі на ПС-330 кВ «Арциз» (інв. №20640»)

B процесі нашої співпраці ми переконалися в надійної ділової репутації ТОВ НВП «Енергорішення», здатної виконувати завдання в короткі терміни і з відмінною якістю.

До основних переваг ТОВ НВП Енергорішення можна віднести своєчасне і якісне виконання робіт, укомплектованість висококваліфікованим персоналом, оперативність в роботі і відповідальність за взяті на себе зобов’язання.

Відзначаємо прагнення компанії до постійного розвитку і вдосконалення, готовність знаходити оптимальні рішення найскладніших проблем.

У нас склалося позитивне враження про ТОВ Енергорішення, як про компанію, яка завжди виявляла конструктивний підхід до Замовника.

Ми з повною впевненістю рекомендуємо ТОВ Енергорішення в якості надійного партнера в сфері енергетики.

Відгук Укренерго

Укренерго

У 2015 році компанією ТОВ НВП Енергорішення був виконаний повний комплекс будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних робіт із заміни вимикача типу У-220-10-1000 на ПС 220 кВ «Стрий» приєднання «ШЗВ» на елегазовий з установкою виносних ТС з комплектацією необхідними матеріалами, відповідно до проекту, досконала постачання комплектуючого обладнання необхідного для виконання повного обсягу будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт, об’єкт здано в експлуатацію з включенням в діючу схему ПС 220 кВ «Стрий».

Персонал ТОВ НВП Енергорішення всі роботи виконав в терміни, зазначені в Договорі та з належною якістю.

Відгук Укренерго

Укренерго

У 2016 році компанія ТОВ НВП «Енергорішення» виконувала роботи з визначення технічного стану, умов і терміну подальшої безпечної експлуатації з урахуванням режиму роботи автотрансформатора АТ-4 на ПС 330 кВ «Львів південна», шунтирующего реактора Р-1,5,6 ф. «С» на ПС 750 кВ «Західноукраїнська», а саме:

– оцінка технічного стану автотрансформатора або реактора після тривалої експлуатації;

– виявлення дефектів і несправностей;

– проведення оцінювання (експертного обстеження) автотрансформатора;

– надання висновків щодо подальшої експлуатації.

Вищезазначені роботи були виконані відповідно всім вимогам і правил, у встановлені Договором терміни.

Відгук Укренерго

Укренерго

У 2016-2017 рр. компанією ТОВ «НВП« Енергорішення »були виконані роботи з коригування проектно-кошторисної документації, будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи з поставкою імпортного та вітчизняного обладнання згідно з Договором Б.Д.1.1.-1 діє до: 2013 Технічне переоснащення ВРП-330 кВ ПС 330 кВ «Ніжинська» шляхом заміни В-330-2 Броварська (інв.№86184), вул. Франко, 271, м. Ніжин Чернігівської області (45317000-2 Інші електромонтажні роботи)».

ТОВ «НВП «Енергорішення »зарекомендувало себе як надійна організація з висококваліфікованим персоналом, всі роботи виконані вчасно і якісно, згідно з технічними вимогами, нормами, з оформленням всієї необхідної технічної документації та введенням об’єкта в експлуатацію.

Відгук Укргидроенерго

ukrgidroenergo-logo

Укргидроенерго

Компанією ТОВ НВП «Енергорішення» були виконані наступні роботи:

1. Реконструкція горизонтальних прохідних вводів 154 кВ – 12 од. для філії Каховської ГЕС ПрАТ Укргідроенерго згідно з Договором №2-09 / 17 від 31.10.2017 р.

2. Захист ліній 154 кВ (Л-65 і Л-67). Загальностанційне устаткування філії Каховської ГЕС ПрАТ Укргідроенерго відповідно до Договору №46-12 / 15 РВ 29.01.2016 р.

Роботи були виконані в строки, встановлені договором, згідно із затвердженим графіком, з використанням сучасних технологій і відповідно до проектних рішень.

До головних переваг ТОВ НВП «Енергорішення» можна віднести укомплектованість всією необхідною технікою, матеріально-технічним обладнанням та кваліфікованим персоналом для виконання робіт, оперативність в роботі і відповідальність за взяті на себе зобов’язання.

Відзначаємо прагнення компанії до постійного розвитку і вдосконалення, готовність знаходити оптимальні рішення найскладніших проблем.

Відгук Укргидроенергo

ukrgidroenergo-logo

Укргидроенерго

У 2017 році компанія ТОВ НВП «Енергорішення» виконала роботу по реконструкції електротехнічної частини гідроагрегату Г8 згідно з договором ЛЬ 22-08 / 17 від 11.09.2017 р Реконструкція електротехнічної частини гідроагрегату Г8 філії Кременчуцької ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго». Дата початку і кінця виконаних робіт: з 11.09.2017 р по 08.11.2017 .

У процесі нашої співпраці ми переконалися в надійній ділової репутації ТОВ НВП «Енергорішення», здатної виконувати завдання в стислі терміни і з гарною якістю.

До найважливіших переваг ТОВ НВП «Енергорішення» можна віднести своєчасне і якісне виконання робіт, професіоналізм персоналу, оперативність в роботі і відповідальність за взяті на себе зобов’язання.

Відзначаємо прагнення компанії до постійного розвитку і вдосконалення, готовність знаходити оптимальні рішення найскладніших проблем.

У нас склалося позитивне враження про ТОВ НВП «Енергорішення», як про компанію, яка завжди виявляла конструктивний підхід до Замовника.

Ми з повною впевненістю рекомендуємо ТОВ НВП «Енергорішення» в якості надійного партнера в сфері енергетики.

Володимир Зеленський доручив делегувати функції з управління «Енергоатомом» Кабінету міністрів

Володимир Зеленський доручив делегувати функції з управління «Енергоатомом» Кабінету міністрів

НАЕК «Енергоатом» повідомляє, що Президент України Володимир Зеленський вважає за необхідне невідкладно розглянути на засіданні уряду питання вдосконалення управління державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія« Енергоатом ». Про це йдеться в Указі «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері і подальшого розвитку ядерної енергетики» від 22 вересня 2020 року, оприлюдненому на офіційному сайті глави держави.

Зокрема, Кабінет міністрів за дорученням Президента має прискорити підготовку і проведення корпоратизації «Енергоатома» і найближчим часом взяти на себе функції з управління НАЕК.

Також повідомляється, що Президент України доручив почати проект добудови енергоблоків №3 і №4 ХАЕС.

25 вересня 2020

Міненерго зобов’язало «Енергоатом» активізувати роботу з будівництва ЦСВЯП

Міненерго зобов'язало «Енергоатом» активізувати роботу з будівництва ЦСВЯП

Енергоатом незабаром приступить над процесом активації будівництва ЦСВЯП. Про це повідомляє Міністерство Енергетики України.

“Енергоатом” порушив контрактні умови в рамках проекту будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Про це йшла мова на нараді в Міненерго за участю керівниці відомства, керівництва “Енергоатому” і віце-президента Holtec International, повідомляє УНН.

“Будівництво ЦСВЯП є наймасштабнішим проектом в області ядерної енергетики України. З введенням власного сховища в експлуатацію Україна позбудеться монопольної залежності від Росії в контексті зберігання відпрацьованого ядерного палива. До того ж, наша держава, використовуючи власне сховище, зможе економити близько 200 млн доларів на рік, які зараз виплачуються Російської Федерації “, – підкреслила Буславец.

25 вересня 2020